Dobra smażalnia ryb w Niechorzu? Smażalnia Kergulena!

Najstarsza smażalnia ryb w Niechorzu

Witamy na stronie Smażalni ryb “Kergulena” znajdującej się w Niechorzu. Od ponad 36 lat staramy się w pełni zadowolić podniebienie każdego turysty (także to najbardziej wysublimowane) rybnymi przysmakami opartymi na tradycyjnych recepturach przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

image

Atrakcyjna oferta od 1976 roku!

Bogaty asortyment ryb, a także finezja w przygotowaniu potraw rybnych niewątpliwie wyróżnia nas na tle konkurencji. Można u nas zasmakować w przeróżnych zupach rybnych, w tym w naszej specjalności, wyśmienitej węgierskiej zupie rybnej “Halaszle”. Ponadto zachwycamy rybami przygotowywanych na wiele sposobów:

smażalnia ryb kergulena w niechorzu

smażalnia ryb Kergulena w niechorzu

– Smażone tradycyjnie
– Smażone na maśle

– Ryby z rusztu
– Gotowane na parze
– Pieczone w folii
– Marynowane w zalewie octowej

Uznaniem cieszą się przygotowywane z wielkim kunsztem zakąski ze śledzia bałtyckiego, których smak urósł wśród turystów niemal do miana legendy. Dokładamy wszelkich starań aby nasze potrawy były zawsze świeże, każda potrawa przygotowywana jest przez nas bezpośrednio po zamówieniu.

W naszej ofercie znajdują dania rybne kuchni polskiej, dania mięsne, zupy rybne oraz zakąski rybne. W praktyce jesteśmy gotowi stworzyć każdego rodzaju fanaberie kulinarne jakie zażyczy sobie klient.

Wieloletnie tradycja oraz uznanie klientów utrwaliły nas w przekonaniu że każdy smakosz ryb znajdzie u nas “coś” dla siebie.

Serdecznie zapraszamy.

Smażalnia Ryb „Kergulena”
72-350 Niechorze,
ul. Mazowiecka 2a

smażalnia ryb niechorze

smażalnia ryb niechorze

Od przystanku PKP prosto, ulicą Mazowiecką, około 150m, aż dojdą Państwo do tzw. Ryneczku Niechorskiego ozdobionego zielenią i kwiatami. Jesteśmy na przeciwko pomnika znajdującego się na środku placu 🙂

 

 

Najstarsza Smażalnia Ryb w Niechorzu, Dobra smażalnia ryb w Niechorzu, Smażalnia ryb w Niechorzu, Smażalnia ryb Rewal, Smażalnia ryb Pogorzelica, Gdzie zjeść dobrą rybę, Smażalnia ryb Pobierowo, Smazalnia ryb Pustkowo, Dobra smażalnia ryb Niechorze